Promocja - Tańsze opony KENDA - Meritum Ubezpieczenia
BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Promocja – Tańsze opony KENDA

1 marca, 2023

Aktualności

Informacje o promocji – Tańsze opony KENDA

Zapraszamy do skorzystania z nowej promocji organizowanej przez Meritum Ubezpieczenia Sp. z o.o. Dla naszych klientów, którzy zawrą lub przedłużą Polisę Ubezpieczenia Komunikacyjnego, przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody. Już teraz możesz otrzymać voucher, który uprawnia do zakupu jednego kompletu opon samochodowych (4 sztuki) z promocyjną zniżką w wysokości 33,33% od ceny detalicznej Dystrybutora Spółki STARCO Polska Sp. z o.o.

>>> Wyszukaj oddział lub agenta <<<

Promocja skierowana jest do osób fizycznych i prawnych, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają obywatelstwo polskie lub prowadzą zarejestrowaną na terenie Rzeczypospolitej działalność gospodarczą. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zawarcie Polisy Ubezpieczenia Komunikacyjnego lub jej przedłużenie za pośrednictwem Organizatora Konkursu.

Na każdą zawartą ważnie polisę przysługuje jeden voucher, który można wykorzystać do zakupu 1 kompletu opon w wybranym przez siebie rozmiarze i będących w ofercie Dystrybutora. Umowa kupna sprzedaży opon zawierana jest z Dystrybutorem opon.

Promocja obowiązuje od dnia 1 marca 2023 roku do odwołania lub do wyczerpania zasobów Dystrybutora. Nie przegap okazji, skorzystaj z promocji i ciesz się bezpieczną jazdą na nowych oponach. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat promocji.

Regulamin Promocji „Tańsze opony KENDA”

INNE AKTUALNOŚCI

24 stycznia 2024

Aktualności

Współczesne wyzwania związane z opieką zdrowotną skłaniają coraz większą liczbę osób do poszukiwania alternatywnych form zabezpieczenia. Wśród nich, prywatne ubezpieczenie […]

Czytaj dalej

24 stycznia 2024

Aktualności

Dbałość o interesy firmy oraz troska o dobro pracowników stanowią podstawę odpowiedzialnego prowadzenia biznesu. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi zapewniających wszechstronną […]

Czytaj dalej