BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Promocja – Tańsze opony KENDA

1 marca, 2023

Aktualności

Informacje o promocji – Tańsze opony KENDA

Zapraszamy do skorzystania z nowej promocji organizowanej przez Meritum Ubezpieczenia Sp. z o.o. Dla naszych klientów, którzy zawrą lub przedłużą Polisę Ubezpieczenia Komunikacyjnego, przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody. Już teraz możesz otrzymać voucher, który uprawnia do zakupu jednego kompletu opon samochodowych (4 sztuki) z promocyjną zniżką w wysokości 33,33% od ceny detalicznej Dystrybutora Spółki STARCO Polska Sp. z o.o.

>>> Wyszukaj oddział lub agenta <<<

Promocja skierowana jest do osób fizycznych i prawnych, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają obywatelstwo polskie lub prowadzą zarejestrowaną na terenie Rzeczypospolitej działalność gospodarczą. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zawarcie Polisy Ubezpieczenia Komunikacyjnego lub jej przedłużenie za pośrednictwem Organizatora Konkursu.

Na każdą zawartą ważnie polisę przysługuje jeden voucher, który można wykorzystać do zakupu 1 kompletu opon w wybranym przez siebie rozmiarze i będących w ofercie Dystrybutora. Umowa kupna sprzedaży opon zawierana jest z Dystrybutorem opon.

Promocja obowiązuje od dnia 1 marca 2023 roku do odwołania lub do wyczerpania zasobów Dystrybutora. Nie przegap okazji, skorzystaj z promocji i ciesz się bezpieczną jazdą na nowych oponach. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat promocji.

Regulamin Promocji „Tańsze opony KENDA”

INNE AKTUALNOŚCI

14 czerwca 2024

Aktualności

Zapraszamy na Loterię podczas V Krajowych Dni Pola w Boguchwale! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej loterii, którą organizujemy […]

Czytaj dalej

9 czerwca 2024

Aktualności

Liczba zachorowań na nowotwory systematycznie rośnie, co sprawia, że coraz więcej osób zmaga się z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą […]

Czytaj dalej