BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczenie OC

Jest to ubezpieczenie OC w życiu prywatnym to dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dające pewną ochronę finansową w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobie trzeciej, za którą ta może domagać się odszkodowania. W przypadku posiadanej polisy OC, nie ponosimy żadnych kosztów, zaś straty ponoszone są przez ubezpieczyciela

Choć ochrona OC kojarzy się przede wszystkim z ubezpieczeniem komunikacyjnym, to w rzeczywistości może obejmować także inne rzeczy- w końcu droga nie jest jedynym miejscem, w którym możemy nieświadomie wyrządzić komuś krzywdę.

Jest to ubezpieczenie OC w życiu prywatnym to dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dające pewną ochronę finansową w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobie trzeciej, za którą ta może domagać się odszkodowania. W przypadku posiadanej polisy OC, nie ponosimy żadnych kosztów, zaś straty ponoszone są przez ubezpieczyciela. Dzięki temu możemy uniknąć niekiedy bardzo wysokich kosztów i zachować płynność finansową swojej rodziny.

Lista zdarzeń, które może obejmować indywidualne ubezpieczenie OC, jest dość długa. Mogą to być chociażby szkody związane z użytkowaniem nieruchomości- zalanie sąsiada lub nieodśnieżenie chodnika; uszkodzenia cudzego mienia- zbicie szyby, zarysowanie samochodu, uszkodzenie elewacji bądź zepsucie telefonu; wypadki komunikacyjne z udziałem roweru czy hulajnogi; szkody wyrządzone przez dzieci bądź zwierzęta i inne.

Z ubezpieczenia OC skorzystać mogą także przedstawiciele zawodów wysokiego ryzyka, na przykład nauczyciele, wychowawcy, opiekunowie, nianie czy pielęgniarki. Należy podkreślić, że ubezpieczenie OC w życiu prywatnym obejmuje wyłącznie konsekwencje działań dokonanych nieumyślnie, nie zaś świadomych i celowych czynów.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.