BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczenie Flotowe

Ubezpieczenie flotowe to korzystne rozwiązanie ubezpieczeniowe skierowane do firm i przedsiębiorstw posiadających kilka pojazdów mechanicznych podlegających obowiązkowemu ubezpieczeniu. Dzięki niemu nie trzeba wykupywać osobnej polisy na każde auto, lecz skorzystać z jednej, zbiorczej na wszystkie pojazdy. Co więcej, mogą to być zarówno samochody osobowe, ciężarowe, jak i innego rodzaju pojazdy- każda polisa dobierana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę wielkość floty oraz rodzaj pojazdów.

Z ubezpieczenia flotowego najczęściej korzystają właściciele firm transportowych i spedycyjnych, jednak jest ono dostępne dla każdej firmy, posiadającej co najmniej kilka pojazdów. Polisa taka chroni wszystkie pojazdy wraz z ich wyposażeniem, przy czym może składać się jedynie z obowiązkowego OC lub też w jej skład mogą wchodzić dodatkowe elementy, takie jak  Autocasco (AC), ubezpieczenie NNW, Assistance, Zielona Karta (dla pojazdów poruszających się za granicą w krajach, które jej wymagają) i inne.

Ubezpieczenie pojazdów na warunkach flotowych pozwala na maksymalną optymalizację kosztów ponoszonych na rzecz firmowych pojazdów oraz najlepszy dobór zakresu ubezpieczenia. Co więcej, im większa flota pojazdów, tym lepsze warunki cenowe. To także duży komfort, bowiem nie trzeba pamiętać o pojedynczych terminach wznawiania ubezpieczeń, zaś łącząc na przykład ubezpieczenie floty i majątku firmy, można liczyć na dodatkowe zniżki.

Zajmujemy się doborem najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń flotowych, biorąc pod uwagę zarówno parametry firmy i pojazdów, jak i indywidualne potrzeby oraz oczekiwania każdego klienta.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.