BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie Autocasco (AC), mimo tego, że w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC jest ubezpieczeniem komunikacyjnym zawieranym dobrowolnie, to warto się na niego zdecydować. Stanowi ono dodatkową ochronę dowolnego pojazdu

Ubezpieczenie Autocasco (AC), mimo tego, że w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC jest ubezpieczeniem komunikacyjnym zawieranym dobrowolnie, to warto się na niego zdecydować. Stanowi ono dodatkową ochronę dowolnego pojazdu- samochodu, motocyklu, roweru czy innego sprzętu mechanicznego. W przypadku zdarzenia, takiego jak wypadek, kradzież, uszkodzenie, ubezpieczyciel gwarantuje pokrycie kosztów szkody.

Ubezpieczenia AC mają tą przewagę nad OC, iż niema znaczenia czy szkoda została spowodowana przez Ciebie, osobę trzecią bądź warunki atmosferyczne czy są po prostu wynikiem zdarzenia losowego. Wariantów tego ubezpieczenia jest wiele, więc bez problemu możemy dopasować je do własnych potrzeb- jeśli często korzystamy z parkingu niestrzeżonego warto, by ubezpieczenie AC obejmowało uszkodzenia pojazdu na parkingu bądź jego kradzież, jeśli pojazd wyposażony jest w wartościowy sprzęt, wówczas warto ubezpieczyć także i wyposażenie.

Niekiedy drobne uszkodzenie pojazdu- zwłaszcza w samochodach nowych oraz drogich- może być bardzo kosztowne. Jego naprawa z własnej kieszeni może przerosnąć nasze możliwości, zaś dzięki ubezpieczeniu AC nie musimy martwić się o to, że pozostaniemy bez środka transportu. Na cenę AC wpływ ma kilka czynników, jednak gdy korzystamy łącznie z ubezpieczenia OC i AC u jednego ubezpieczyciela, wówczas możemy liczyć na znacznie tańsze koszty.

Indywidualne ubezpieczenie AC sprawia, że możemy być spokojni o swój pojazd. Poznając Twoje potrzeby oraz dane techniczne i parametry pojazdu, chętnie pomożemy Ci w doborze najkorzystniejszej oferty, zapewniając najlepszą ochronę dla Twojego samochodu, motoru czy roweru.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.