BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Assistance

Dzięki assistance możemy liczyć na skuteczną pomoc w awaryjnych sytuacjach- zabrakło nam paliwa, auto zatrzymało się pośrodku drogi i nie chce jechać dalej

Jest to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, zapewniające ubezpieczonemu określony rodzaj pomocy, w zależności od wybranego wariantu polisy. Zwykle każdy ubezpieczyciel posiada ich kilka tak, by możliwe było jak najlepsze dopasowanie oferty do własnych potrzeb.

Dzięki assistance możemy liczyć na skuteczną pomoc w awaryjnych sytuacjach- zabrakło nam paliwa, auto zatrzymało się pośrodku drogi i nie chce jechać dalej- z polisą assistance wystarczy zadzwonić do ubezpieczyciela, który odholuje pojazd we wskazane miejsce, natomiast podróżującym zapewni nocleg i wyżywienie w hotelu, a gdy wystąpi taka potrzeba, także i samochód zastępczy. Co ważne, likwidacja szkody w zakresie polisy assistance nie wpływa na utratę zniżek za bezszkodową jazdę w ramach ubezpieczeń OC i AC.

Coraz więcej właścicieli samochodów dostrzega potrzebę skorzystania z dodatkowej pomocy assistance. Wielu ubepzieczycieli, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów oferuje na korzystnych warunkach pakiet obowiązkowego ubezpieczenia OC wraz z dodatkowymi ubezpieczeniami AC oraz assistance. Dzięki temu kierowcy mogą liczyć na kompleksową pomoc w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia komunikacyjnego, bez obaw o nadszarpnięcie swojego portfela. Może to być chociażby pomoc techniczna, informacyjna, medyczna czy też prawna.

Szczegółowe informacje o zakresie pomocy oferowanej przez ubezpieczyciela w ramach danej polisy znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.