BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczenia dla osób fizycznych

Jako agencja ubezpieczeniowa jesteśmy na bieżąco z możliwościami oferowanymi przez poszczególne firmy ubezpieczeniowa, a także mamy gwarancję atrakcyjnych zniżek.

Nasza oferta

Rodzina stanowi najważniejszą wartość w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że ubezpieczenia, które zabezpieczają nas i naszych bliskich na wypadek wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń, cieszą się największą popularnością. Pod pojęciem ubezpieczenie dla rodziny kryje się szereg rozmaitych wariantów, które możemy w dowolny sposób dopasowywać do swoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości.

Ubezpieczenia dla rodziny to rozmaite polisy indywidualne, w ramach których ubezpieczyć można zarówno siebie, jak i poszczególnych członków rodziny, dzięki czemu możliwa jest maksymalna optymalizacja warunków danej umowy, do potrzeb konkretnej osoby- inne potrzeby ubezpieczeniowe ma przecież dziecko, a inne osoba dorosła. Może to być zarówno ochrona życia i zdrowia oraz pewna pomoc w przypadku śmierci, wypadku czy choroby, ale także wsparcie finansowe w wielu innych sytuacjach- na przykład przypływ dodatkowej gotówki w przypadku urodzenia się dziecka, odszkodowanie po kradzieży, pożarze bądź zalaniu mieszkania, czy też pomoc w trakcie podróży, gdy zawiedzie środek transportu.

Jest to ubezpieczenie OC w życiu prywatnym to dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dające pewną ochronę finansową w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobie trzeciej, za którą ta może domagać się odszkodowania. W przypadku posiadanej polisy OC, nie ponosimy żadnych kosztów, zaś straty ponoszone są przez ubezpieczyciela

Ubezpieczenie Autocasco (AC), mimo tego, że w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC jest ubezpieczeniem komunikacyjnym zawieranym dobrowolnie, to warto się na niego zdecydować. Stanowi ono dodatkową ochronę dowolnego pojazdu

Dzięki assistance możemy liczyć na skuteczną pomoc w awaryjnych sytuacjach- zabrakło nam paliwa, auto zatrzymało się pośrodku drogi i nie chce jechać dalej

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków nie uchroni przed nim, ale będzie istotną pomocą, gdy już do niego dojdzie. Jest to więc rozwiązanie dla każdego, zarówno dziecka, jak i dorosłego.

Jest to zabezpieczenie nieruchomości wraz z wyposażeniem przed skutkami, jakie niosą różnego rodzaju zdarzenia losowe- pożar, zalanie itd.

W swoich czterech ścianach czujemy się dobrze i bezpiecznie. By nasze mieszkanie zawsze było oazą spokoju i źródłem bezpieczeństwa, warto zadbać o jego właściwą ochronę, którą zapewni ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie na życie to jedno z najchętniej wybieranych indywidualnych ubezpieczeń dobrowolnych.  Jego przedmiotem jest życie ubezpieczonego, a po jego śmierci świadczenie otrzymują osoby wskazane w umowie ubezpieczeniowej.

Prywatne ubezpieczenie na zdrowie to rodzaj dodatkowej usługi, która usprawnia korzystanie z usług medycznych, zapewniając szybki dostęp do wielu specjalistów, konsultacji, zabiegów medycznych, szczegółowych badań diagnostycznych, a nawet rehabilitacji czy szczepień.

Ubezpieczenie turystyczne chroni przed nieprzewidzianymi wydatkami w trakcie trwania podróży

Rolnicy stanowią ważny filar gospodarki narodowej, a ich codzienna praca przynosi nie tylko plony, lecz także niesie ze sobą pewne ryzyko. Dlatego też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rolników (OC) i ubezpieczenie budynków, które są obowiązkowym elementem dla każdego posiadacza gospodarstwa rolnego na terenie kraju, stanowią kluczowe narzędzie ochrony zarówno dla rolników oraz ich mienia, jak i osób trzecich.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.