BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczenie Domu

Dom stanowi zwykle najcenniejszą rzecz, jaką posiadamy.

Dom stanowi zwykle najcenniejszą rzecz, jaką posiadamy. Powinniśmy zadbać więc o jego odpowiednie ubezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń i okoliczności.

Jest to najczęściej finałowe zabezpieczenie nieruchomości wraz z wyposażeniem przed skutkami, jakie niosą różnego rodzaju zdarzenia losowe- pożar, zalanie, kradzież, naruszenie konstrukcji, stłuczenie elementów szklanych i wiele innych. Podobnie ubezpieczyć można jednak dom w budowie, dom letniskowy czy też poszczególnych elementów budowy oraz instalacji- na przykład fotowoltaicznej.

Współpracując z wieloma firmami ubezpieczeniowymi orientujemy się w aktualnych ofertach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać tą najkorzystniejszą, zarówno pod względem zakresu ochrony, jak i ceny polisy. Cena ta zależy od kilku czynników, takich jak wartość nieruchomości, powierzchnia użytkowa, zakres ochrony, lokalizacja, czy zabezpieczenia własne. Niekiedy konieczna jest indywidualna wycena ubezpieczenia, na przykład wówczas, gdy w domu znajdują się przedmioty o dużej wartości, jak na przykład dzieła sztuki czy profesjonalny sprzęt czy instalacje.

Tego typu ubezpieczenie można dostosować do swoich potrzeb, wybierając najlepszą dla siebie ochronę, w czym chętnie pomożemy.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.