BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczanie Grupowe

Ubezpieczenie grupowe zawierane jest przez pracodawcę bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. Zakres ubezpieczenia jest proponowany przez przedstawiciela i odpowiednio modyfikowany oraz dopasowywany zarówno pod profil przedsiębiorstwa, jak i potrzeby oraz oczekiwania pracodawcy i pracowników

Najważniejszym ubezpieczeniem w życiu człowieka jest to, które chroni jego zdrowie oraz zabezpiecza jego rodzinę, a w momencie kryzysowym zadziała jak parasol bezpieczeństwa. Polisę można nabyć indywidualne, jednak będąc pracownikiem, warto skorzystać z możliwości ubezpieczenia grupowego, które warunki zwykle są korzystniejsze, niż w przypadku ubezpieczania się na własną rękę.

Ubezpieczenie grupowe zawierane jest przez pracodawcę bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. Zakres ubezpieczenia jest proponowany przez przedstawiciela i odpowiednio modyfikowany oraz dopasowywany zarówno pod profil przedsiębiorstwa, jak i potrzeby oraz oczekiwania pracodawcy i pracowników. Wysokość składki uzależniona jest od kilku czynników, m.in. ilości osób, które wyrażą chęć uczestnictwa w polisie – im więcej osób, tym składka będzie proporcjonalnie maleć. W zależności od sytuacji finansowej danej firmy- składki opłacane są z budżetu przedsiębiorstwa bądź za zgodą pracownika potrącane z wynagrodzenia.

Ubezpieczenia grupowe w większości oferowanych pakietów nakładają również ochronę na najbliższe osoby. Głównym tematem ubezpieczenia grupowego jest świadczenie wypłacane na wypadek śmierci ubezpieczonego. Kwota finansowa przekazywana jest osobom podanym w specjalnym oświadczeniu ubezpieczonego. Zakres ubezpieczenia można dowolnie poszerzać o dodatkowe moduły, które dotyczą zdrowia ubezpieczonego i jego rodziny oraz innych aspektów dotyczących zarówno pracy, jak i życia prywatnego.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.