BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Ubezpieczenie Mieszkania

Mieszkanie to Nasze bezpieczeństwo..

W swoich czterech ścianach czujemy się dobrze i bezpiecznie. By nasze mieszkanie zawsze było oazą spokoju i źródłem bezpieczeństwa, warto zadbać o jego właściwą ochronę, którą zapewni ubezpieczenie mieszkania. Jest to ubezpieczenie dobrowolne, należące do grupy ubezpieczeń majątkowych, gwarantujące ochronę przed skutkami zdarzeń losowych, które spowodują całkowitą lub częściową utratę nieruchomości lub posiadanego mienia.

Przedmiotem ubezpieczenia mieszkania mogą być zarówno mury wraz ze stałymi elementami mieszkania- podłogami, panelami, grzejniki, jak również wszelkie ruchomości- meble, sprzęt RTV i AGD, elektronika, ubrania, rzeczy osobiste. Wypłata z ubezpieczenia pozwoli na zakup nowego mieszkania, wyremontowanie zniszczonego wnętrza, zakup poszczególnych elementów wyposażenia- oczywiście wszystko zależy od zakresu danej umowy ubezpieczeniowej, a ten jest bardzo szeroki. Ubezpieczenie mieszkania może obejmować ochronę mienia przed ogniem i innymi zdarzeniami losowymi;  ochronę od kradzieży z włamaniem; ubezpieczenie elementów szklanych od stłuczenia; assistance domowy, obejmujący pomoc specjalistów w przypadku uszkodzenia instalacji czy innych elementów- np. otwarcie drzwi wejściowych przez ślusarza, gdy zgubimy klucz do mieszkania.

Należy zaznaczyć także, że ubezpieczenie mieszkania może obejmować także inne nieruchomości, takie jak baseny, altany ogrodowe czy garaże. Może skorzystać z niego zarówno właściciel mieszkania, jak i osoba w nim zameldowana bądź korzystająca w formie najmu.

Unum
InterRisk Vienna Insurance Group
PZU
ERGO HESTIA
Wiener Vienna Insurance Group

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.