BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

V Krajowe Dni Pola w Boguchwale – Loteria!

14 czerwca, 2024

Aktualności

Zapraszamy na Loterię podczas V Krajowych Dni Pola w Boguchwale!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej loterii, którą organizujemy podczas V Krajowych Dni Pola w Boguchwale! Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 roku na terenie PODR Boguchwała.

Dlaczego warto wziąć udział?

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne nagrody, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszym stoisku, aby mieć szansę na wygraną. Dodatkowo, po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się z Wami, aby przedstawić naszą ofertę ubezpieczeń dostosowaną do potrzeb gospodarstw rolnych.

Co ubezpieczamy?

– OC z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego

– Budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego

– Mienie w gospodarstwie rolnym

– Sprzęt rolniczy

– Zwierzęta

Nie przegapcie okazji, by połączyć przyjemne z pożytecznym – odwiedźcie nas na Dniach Pola, wypełnijcie formularz i wygrajcie fantastyczne nagrody!

Do zobaczenia w Boguchwale!

 

Formularz Konkursowy

Formularz kontaktowy

Konkurs Dni Pola Boguchwała- regulamin

 

INNE AKTUALNOŚCI

9 czerwca 2024

Aktualności

Liczba zachorowań na nowotwory systematycznie rośnie, co sprawia, że coraz więcej osób zmaga się z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą […]

Czytaj dalej

8 czerwca 2024

Aktualności

Zalanie domu to jedna z najczęstszych i najbardziej kosztownych szkód, jakie mogą dotknąć właścicieli nieruchomości. Nieprzewidziane awarie instalacji wodno-kanalizacyjnych, pęknięcia […]

Czytaj dalej