BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Tomasz Zieliński

TOMASZ ZIELIŃSKI, lat 38, pierwsze kroki w ubezpieczeniach stawiałem w 2005 roku, a pierwsze biuro otworzyłem w 2010r.
Jako biuro do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, a swoim klientom prócz dobrze dopasowanych polis oferujemy coś więcej: swoją wiedzę, doświadczenie, pomoc oraz serwis na wysokim poziomie dzięki czemu klienci zostają z nami na długie lata.
Na obecną chwilę nasze biuro składa się z czteroosobowego zespołu, który specjalizuję się w ubezpieczeniach: komunikacyjnych, domów i mieszkań, podróżnych, firm od A do Z, medycznych, na życie, rolnych, zawodowych itd.

Małgorzata Wieczorek

Cześć ! Nazywam się Małgorzata Wieczorek. Od ponad 10 lat ubezpieczam klientów. Zajmuję się ubezpieczeniami komunikacyjnymi , majątkowymi , firmowymi , rolnymi , podróżnymi oraz ubezpieczeniami na życie, jak również finansami.
Posiadam 2 biura w miejscowościach Padew Narodowa oraz Chorzelów. Ubezpieczenia to moja pasja. Posiadam kierunkowe wykształcenie wyższe magisterskie i duże doświadczenie.
Klientów obsługujemy stacjonarnie w godzinach 8:30-16:30 od poniedziałku do piątku , jak również ubezpieczamy zdalnie. Lubię gdy dużo się dzieje i do każdego tematu podchodzę indywidulanie , starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Chcesz poznać wszystkie możliwości na zabezpieczenie przyszłości Twojej i Twojej rodziny? Zapraszam do kontaktu! Twój wybór nie kończy się na cenie ubezpieczenia!